אודות

כבר יותר מ- 40 שנים חברת סככות מעיין בקריית גת מייצרת ומתקינה מגוון סככות הצללה וסוככים איכותיים עבור לקוחות פרטיים ועסקיים מדן ועד אילת. החברה מתמחה באספקת פתרונות הצללה מצוינים בהתאם לדרישות הלקוח, ומבצעת פרויקטים בכל קנה מידה עבור גופים גדולים, כגון חברות, מוסדות, חנויות, ארגונים ועוד. החברה מספקת גם פתרונות הצללה לבתים משותפים, וילות וחניונים.

איכות ברמה הגבוהה ביותר

סוד הצלחתה של חברת סככות מעיין טמון באיכות המוצרים שהחברה מייצרת באמצעות ציוד מתקדם תוך שימוש בחומרי גלם איכותיים. כל מוצרי ההצללה נושאים תו תקן, להבטחת עמידות באקלים הישראלי במשך שנים ארוכות. בנוסף לכך, יש אפשרות לתוספת גרפיקה על הבדים בהדפסת משי ממוחשבת עבור לקוחות עסקיים.

כל מוצרי ההצללה מיוצרים מחומרי גלם בעלי תו תקן, אותם ניתן לשדרג ולסגנן באמצעות הדפסת גרפיקה באיכות גבוהה. כמו כן, הם עמידים מאוד ומותאמים לאקלים הישראלי, ולכן ניתן להתקנים בכל מקום: במרפסת, בחצר הבית, בגינה ציבורית, בכניסה לחנות וכדומה.

פתרונות הצללה מכל הסוגים

סככות ההצללה שלנו כוללים סוככים מכל הסוגים (ידניים או חשמליים), בשילוב יריעות בדי דרלון או PVC, עם אפשרות לחסימת קרינת UV, לחות וגשם. ניתן להתאים את הסככות למרפסות בכל הגדלים.

 

לקוחות מרוצים – אנחנו מרוצים

החברה מתמחה בביצוע פרויקטים בהיקף גדול, ומספקת שירות מקצועי ואמין לגופים שהינם מהגדולים במשק הישראלי, בהם: מפעל הפיס, סופר פארם, פוקס, רמי לוי, שטראוס, ידיעות אחרונות, ישראכרט וסלטי שמיר. צוות החברה ערוך לביצוע עבודה בכל סדר גודל שהוא.

השירות של סככות מעיין כולל התקנה מלאה אצל הלקוח
צרו קשר או התקשרו עוד היום למוקד ההזמנות הארצי שלנו !

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-5246020

דילוג לתוכן