בדי דראלון | בדי דרלון

אנו בחברת "סככות מעיין" מתמחים בכול הנוגע לעולם הסוככים, ועל כן אנו גאים להציג את אחד הבדים היותר פופולאריים בתחום, את בדי הדראלון : הם עמידים בפני מים, מונעים אפקט חממה, דוחים לכלוך, נחשבים יחסית קלים, מאוד מרשימים מבחינה אסתטית, שומרים על נראות מתוחה וחלקה, עמידים בפני מגוון מזגי אוויר ואפילו תשמחו לדעת שמדובר בבד שקט – כזה שאינו משמיע רעשים בעת סגירה ופתיחה.

בדי דראלון lisos

Lisos

Classicos

Classicos

בדי דראלון - קטלוג

SemiClassicos

Amarilla

Amarilla

בדי דראלון - קטלוג

Narron

Ayul

Ayul

Roja

Roja

Degreadees

Degreadees

Verde

Verde

נראות כמו ביום הרכישה

מדובר בבד שאינו דוהה במים, כך שהוא מאפשר לתוצר הסופי, קרי לסוכך, לשמור על נראות חדישה גם כעבור כמה שנים, כלומר גם לאחר שהוא נחשף ללא מעט שמש ישירה וספג לא מעט גשמים.

בשילוב שכבת טפלון

יתרון נוסף של בדי דרלון טמון בנראות היוקרתית שהוא משדר, וזאת כי לא מדובר בעוד מוצר מעולם הפלסטיק, אלא בבד ארוג באופן צפוף ברמה מאוד גבוהה – עשוי מחוטי אקריליק פבריק. עם זאת, מי שמבקש ליהנות מסוכך עשוי דראלון גם עבור מניעה של חדירת גשם אכן יימצא שיש מענה – ניתן לשלב בין בד זה לבין ציפוי טפלון, שבין היתר גם מונע דהייה.

מאפייני מזג אוויר זהים

הדראלון ידוע לטובה בעולם הסוככים, בנוסף הוא מגיע בשלל צבעים ואף דוגמאות. פה ראוי לציין שאנו בוחרים לעבוד אך ורק עם בדי דרלון אשר מיוצרים במדינות אשר חולקות מזג אוויר דומה לשלנו וזאת בשל כך שמאפייני הבד יותר מתאימים למזג האוויר המקומי, משמע האיכות נשמרת לאורך זמן.

מה עדיף – שמשונית או דראלון?

אומנם אנו גם עובדים עם שמשונית, אך יש מקרים עבורם אנו ממליצים סוכך שמכיל בדי דראלון, בד זה הרבה יותר נושם והמשקל הרבה יותר נמוך, עסקים שמבקשים מענה ייעודי עבור חודשי הקיץ, לרוב ייהנו מסוככים אלו כדי למנוע תחושת לחות מעיקה. כמו כן, צבעי בד דראלון יותר חדים ואף מופיעים משני הצדדים.

ייעוץ אישי

לצד ההבדלים גם יש נקודת משיקות. בדומה לשמשונית, גם פה מדובר ביציבות גבוהה אל מול קרינת השמש, בעמידה מוכחת אל מול איתני הטבע, ביכולת להישמר מתוח וללא קפלים לאורך שנים, בעמידות מלאה בפני מים ובהיצע עשיר של צבעים. מכאן שאם מתלבטים בין סוג כזה לאחר, פשוט פנו אלינו, ציינו מהם המאפיינים, הצרכים, הדרישות והמגבלות הכלכליות, ואפשרו לנו לייעץ לכם באופן אישי איזה בד הכי נכון עבור הסוכך הפרטי שלכם.

מקצועיות זה אנחנו!

אם אתם רוצים להנות מידע מקצועי, 40 שנות ניסיון, מענה נקודתי, מוצר שילווה אתכם לאורך שנים, חומריות מהשורה הראשונה, שירותי התקנה מקצועיים ושלל דגמים – פשוט פנו אלינו וצעד אחר צעד נתקדם אל עבר הסוכך הנכון ביותר עבורכם.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-5246020

דילוג לתוכן