יתרונות של סגירת חורף בשמשונית

Facebook
Twitter
LinkedIn

שמשונית

אחד מהיתרונות המשמעותיים שארץ ישראל בורכה בה הוא מזג האוויר. במרבית ימות השנה, שורר בארץ מזג אוויר נעים והשמש משתדלת להיות נוכחת בשעות האור. גם בחורף, מזג האוויר אינו קשה במיוחד וניתן בהחלט ליהנות משילוב של מזג אוויר קליל עם שמש חורפית רכה. בשל יתרון זה, אוהבים הישראליים מאוד את מרפסת השמש שלהם.

כאמור, בדרך כלל ניתן ליהנות מרביצה במרפסת או בגינה בחסות השמש, אך כאשר זו האחרונה נעלמת מהשטח ומפנה את מקומה לגשם, המצב נהיה קצת פחות נעים. עם זאת, לא צריך לוותר על הבילוי החביב בשעות הפנאי וצריך פשוט להצטייד בציוד מתאים. במקרה שלנו, הכוונה כמובן היא לשמשונית.

שמשונית – כל היתרונות

שמשונית מהווה פתרון מצוין לצורך הצללה למרפסת ולחצר, היא מיוצרת מיריעות בד ברזנט גמישות שמשמשות להצללה. לשמשונית יש יתרונות רבים אשר הופכים אותה לפתרון מועדף גם עבור אנשים פרטיים וגם עבור בעלי עסקים וחנויות. אחד היתרונות הבולטים של השמשונית הוא הגודל שלה. שמשוניות מיוצרות בגודל מותאם אישית על פי הזמנה, כך שניתן להתאים אותן באופן מושלם אל המקום בו מעוניינים להתקין אותן.

יתרון נוסף של השמשונית הוא העמידות שלה. השמשונית מיוצרת בטכניקת הלחמה ייחודית אשר מבטיחה את עמידות הבד גם בתנאיי מזג אוויר קשים, מקנה לה עמידות איתנה מפני בלאי ומונעת ממנה להתעוות או להתכווץ. מעבר לכך, כיוון שהיא חוסמת קרינה, מהווה השמשונית פתרון מצוין להגנה נגד השמש, והודות להיותה אטומה למים, מגינה היא מפני הגשם.

?איפה מומלץ להשתמש בשמשונית

השמשונית משמשת למטרות הצללה שונות, בין אם עבור האדם בביתו הפרטי ובין בתעשייה. ההמלצות לשימוש בשמשונית הם בכל מקום בו קופחת השמש ובכל מקום החשוף לגשם. עם זאת, חשוב לזכור, כי מזג האוויר משפיע שלא לטובה על ריהוט גן או חפצים שנמצאים תחת כיפת השמיים, ועל כן רצוי מאוד לכסות את אלו כאשר הם אינם בשימוש.

שימוש נוסף של השמשונית הוא לצורך קירוי חניות או חיפוי לרכבים במידה ואין משתמשים בחניה מקורה. כיסוי רכב חונה באמצעות בד מבודד כמו זה ממנו מיוצרת השמשונית, מגן עליו מפני אבק ובעלי חיים, ושומר על פנים הרכב מפני התחממות יתר הגורמת לאי נוחות רבה בעת הכניסה לרכב בימים חמים. כמו כן, ניתן להשתמש בשמשונית כפתרון לסגירה זמנית של מקום או בשם המוכר יותר – לצורך יצירת "סגירת חורף".

?סגירת חורף על-ידי שמשונית – מה המחיר

סגירת חורף מהווה המחשה חיה לביטוי – "לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה". דווקא בשל העובדה שאנו חיים במדינה בה לא יורדים הרבה גשמים, אין לנו עניין בסגירה קבועה לחורף, אלא מעדיפים להתקין אפשרות לסגירה ניידת שניתנת לפתיחה בקלות בבוא העת. השימוש בשמשונית לסגירת חורף נותנת את המענה המושלם לכך – בימים גשומים, פותחים את היריעות ומגנים על השטח ובימים ללא גשם, מקפלים אותן חזרה.

המחיר של סגירת חורף בשמשונית נקבע על פי פרמטרים שונים, הוא מתייחס לסוג החומר בו משתמשים, גודל היריעה הנדרשת ואופי הסגירה. מעבר לכך, מחיר התקנת שמשונית על פרגולה יהיה שונה ממחיר התקנת שמשונית על מוטות ברזל. כמו כן, מיקום השטח העתיד לקירוי, כדוגמת מרפסת בקומה גבוהה או גינה שממוקמת על פני הקרקע, משפיע גם הוא על המחיר וטכניקת הבנייה. לסיכום, ניתן להעריך כי מחיר בניית סגירת חורף מתחיל ב- 300 שקלים למ"ר ויכול להגיע עד ל- 1000 ₪ למ"ר.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-5246020

דילוג לתוכן