יתרונות של סוככי זרועות לעסק

יתרונות של סוככי זרועות לעסק
Facebook
Twitter
LinkedIn

כך תעשו זאת נכון – שיווק העסק באמצעות סוככי זרועות

אין כמעט חנות, מסעדה או כל סוג עסק רחוב, כלומר כזה הממוקם ברחוב והחשוף לשמש, רוח וכו' שלא נעזר בסוככי זרועות. סוככי זרועות נפתחים ונסגרים, בין אם חשמליים או ידניים הם פתרון מצוין למסעדות, בתי קפה או כל עסק שמעוניין לספק צל והגנה ללקוחות שלו וגם לסחורה או למוצרים ולציוד בחנות.

עבור מי שמתעניין בהתקנת סככות הצללה לעסק ולא יודע מה הכי נכון לעסק שלו, הנה כמה טיפים, כאשר הבונוס והיתרון שכל עסק יכול להפיק מאותם סוככי זרועות הוא לא רק בפן הפונקציונלי שלהם אלא גם בשטח הפרסום הנמצא למעשה על גביי סוככי הזרועות המאפשר לבעל העסק לפרסם את העסק שלו, לרשום טלפון, סלוגן וכמובן את שם העסק ואפילו לפרסם עסקים אחרים!


לפני שניגע בפן השיווקי הנה כמה נתונים טכניים לגביי סוככי זרועות שהריי עם כל הכבוד לתפקיד השיווקי של סוככי זרועות בעסק, ראשית כל הם אמורים לבצע את התפקיד העיקרי שלהם שהוא לספק לנו סכך וצל לעסק בשעות בהן השמש קופחת ומציקה ללקוחות שלנו או מזיקה למוצרים שלנו בחנות.


סוככי זרועות חשמליים מול סוככי זרועות ידניים – מה עדיף

בעבר רוב הסוככים היו ידניים אך כיום אפשר ליהנות מכל היתרונות של סוככי זרועות חשמליים. אופן ההפעלה של סוכך ידני היא על ידי מנואלה, מעין וו המתחבר לסוכך שיש לסובב לא מעט פעמים על מנת לפתוח את הסוכך למצב מלא. החיסרון הוא כמובן גם בזמן שזה לוקח וגם בעבודה שבעל העסק או אחד העובדים צריכים להשקיע ולבזבז על פתיחת הסוכך.


הצללה מושלמת בלחיצת כפתור – סוכך חשמלי

היתרונות של סוכך חשמלי רבים: ראשית, בהמשך לחיסרון של סוכך ידני, שני היתרונות הברורים של סוכך חשמלי הם בכך שניתן לחסוך זמן ועבודה ובלחיצת כפתור לפתוח את הסוכך. כאשר יש צורך לפתוח את הסוכך ולסגור אותו כל יום, יש חשיבות לזמן ולהשקעה ולכן אלו שני יתרונות חשובים לכל עסק. יתרון ייחודי נוסף לסוככי זרועות חשמליים כיום הוא בחיישנים שניתן להתקין בסוכך המאפשרים לו להיסגר כאשר יש רוח חזקה מדיי ולהתקפל באופן אוטומטי.


נצלו את שטח הפרסום יקר הערך שמספק לכם סוכך זרועות בעסק!

אל תשכחו שסוכך לעסק הוא גם אלמנט עיצובי ושיווקי לא קטן! נצלו זאת על מנת למשוך את עיני העוברים והשבים. מחקרים הוכיחו שאפילו פרט זה הנראה לכם שולי חשוב ביותר למשיכת תנועה ולקוחות לעסק. סוכך מעוצב ומרשים באיכות גבוהה עם כיתוב מושקע יכול לגרום לעובר אורח להתרשם ממנו באופן לא מודע ולגרום לו לרצות לפחות לבדוק מה יש בפנים.

לסיכום, סוכך זרועות איכותי ומעוצב יתפוס לכם שתי ציפורים במכה: גם יספק ללקוחות שלכם ולמוצרים או הציוד שלכם בעסק צל והגנה מפני שמש, גשם, רוח, ברד וכדומה וגם יהווה עבורכם כלי שיווקי נהדר עבור העסק שלכם ואם תרצו אפילו תוכלו לפרסם עסקים אחרים וכאן טמון הרווח שתוכלו להפיק משטח הפרסום היקר שלכם. מוזמנים ללמוד עוד על סוככי זרועות לשיווק העסק. גלשו באתר לפרטים נוספים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-5246020

דילוג לתוכן