סוכך לעסק רוכשים רק מחברה עם ניסיון

בארץ חמה כמו שלנו, סוככים הם הכרח ממשי, וניתן למצוא אותם בבתי עסק, חנויות בסדרי גודל שונים, מסעדות, בתי קפה ועוד, והן בבתים פרטיים בסדרי גודל קטנים יותר.

סוככים לעסקים נפוצים ברמה כזו שנראה כאילו קמו יחד עם החנות או המסעדה ותמיד היו שם. הדבר אינו כך, יש סוגים שונים של סוככים לעסק. חשוב להתאים את הסוכך לסביבה עליה הוא מסוכך וכמובן החשוב ביותר הוא לרכוש סוכך לעסק אצל בעלי מקצוע אמינים ובעלי ניסיון שגם יתקינו אותו באופן בטוח.

סוגי סוככים למרפסת | סוככים לעסק

סוככים מותקנים הן בבתים פרטיים והן בעסקים ומסעדות. ישנם סוגים שונים של סוככים המתאימים לצרכים השונים. הסוגים העיקריים הם:

סוככים קבועים

סוככים קבועים בנויים כך שיהיו מותקנים באופן סטטי ללא אפשרות קיפול, פתיחה או סגירה. סוככים אלה צריכים להיות עשויים מחומרים עמידים וחזקים במיוחד שיאפשרו לסוכך לעמוד בתנאי מזג אוויר משתנים, כולל שמש חזקה, רוח וגשם. סוככים אלה יוצרים הצללה והגנה על פני שטח גדול יחסית.

סוככי זרועות

גם סוככי זרועות, כאשר הם פתוחים באופן מקסימלי, מצלים על פני שטח גדול יחסית. התקנתם של סוככים מסוג זה אינה דורשת הכנות מיוחדות או מתקנים תומכים כמו עמודים. את סוככי הזרועות ניתן לייצר במידות שונות על פי גודל השטח שעליו רוצים לסוכך. עם זאת, כיוון שאין תמיכה נוספת בסוכך מלבד הזרועות, הוא פחות מתאים להגנה מפני רוח חזקה.

מרקיזות מתקפלות

למרקיזות צורה אסתטית של רבע עיגול. הן משמשות להגנה בעיקר על מרפסות בבתים פרטיים, משרדים וגם חלונות ראווה. הן עשויות בדים איכותיים וחזקים.

סוככים לחנויות – אמצעי מצוין למיתוג

הפונקציה המרכזית של הסוכך היא הגנה והצללה. עם זאת, יש תועלת נוספת וחשובה שניתן לקבל מהם והיא מיתוג. ניתן לעצב את הסוככים בצבעים ובדוגמאות הרצויים לכם, כולל כמובן הדפסת הלוגו או הסלוגן שלכם עליו וצביעתו בצבעים המזוהים עם העסק. סוכך מעוצב לחנות יבליט את קיומו של העסק שלכם בסביבתו כך שתשומת לב העוברים ברחוב יופנה אליו, מה שיביא לכניסת לקוחות פוטנציאליים.
סככות מעיין מספקת סוככים ופתרונות הצללה לעסקים מכל הסוגים: מסעדות, מזנונים, חנויות, רשתות שיווק, בתי קפה ועוד. בין היתר, החברה מציעה שירות עיצוב וגרפיקה, לשימוש אופטימלי של הסוכך גם לצורכי מיתוג וחשיפה של הלוגו, הסלוגן וכדומה. ניתן לעצב את הסוככים כמעט בכל צורה וצבע, בהתאם לדרישות הלקוח או האדריכל.

התקנת סוככים בעסקים

החברה מציעה סוככים רב תכלייתיים שמתאימים להצללה ולהגנה מפני השמש והגשם, ללא מגבלת שטח וגודל. ניתן להתקין את הסוככים בכניסה אל עסקים, באזורי המתנה, וגם להשתמש בהם לצורך סגירת מסעדות, קירוי חניות ועוד.

טיפ מהמומחים שלנו

סוככים מתקפלים (זרועות, מרקיזות, סוככי מסך וכדומה) אינם דורשים אישורי עירייה במרבית המקרים. עם זאת, כאשר מדובר בסוכך קבוע, לרוב נדרש הלקוח להוציא אישור מהעירייה המדוברת.

הצטרפו עוד היום למעגל לקוחותינו

במשך השנים ביצענו המון פרויקטים והתקנו אלפי סוככים לעסקים וגם ללקוחות פרטיים. נשמח לצרף אתכם לרשימה ארוכה של לקוחות מרוצים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-5246020

דילוג לתוכן