סוכך זרועות | סוככי זרועות

מחפשים פתרונות הצללה לחצר, לגינה או לחלונות שלכם סוככי זרועות יהיו בדיוק מה שאתם צריכים. הם איכותיים, חזקים ועמידים, לא חוסמים את מרחב הראייה ועם בחירה נכונה של צבע הבד והזרועות הם ישתלבו נהדר בעיצוב הכולל של המקום בו הם יותקנו.

סוכך זרועות | סוככי זרועות | סככות מעיין

מהם היתרונות של סוככי זרועות

  • מותאמים לאקלים הישראלי – בישראל כמעט ואין שינויי מזג אויר דרמטיים ויש לא מעט ימים של שמש. סוככי הזרועות מתאימים לאקלים הישראלי ויכולים להגן מפני הגשם אם כי הם פחות מתאימים לחורף בשל הרוח שיכולה להזיק לפרופיל האלומיניום כמו גם זה שהם יוצרים קירוי מלמעלה ולא מהצדדים ואל מגנים מפני הרוח.
  • מתקפלים למראה מינימליסטי – כפי שציינו הם לא בולטים ולא חוסמים את מרחב הראייה אך יותר מזה, הם ניתנים לקיפול ומקבלים מראה מינימליסטי עוד יותר.
  • ניתנים לייצור בכל גודל – סוכך זרועות מיוצר בכל גודל שהוא. הם יכולים לכסות שטחים גדולים כקטנים, הכול בהתאם לדרישות של הלקוח.
  • אינם מצריכים אישורים – סוככי זרועות אינם מצריכים כל אישור מיוחד והם לא נחשבים כמבנה. כל מה שצריך הוא להתקין אותם וזהו, אפשר להתחיל ליהנות מהם.

סוככי זרועות מאוד פופולריים בארץ, ומותאמים מאוד לאקלים הישראלי. הם מכסים שטחים גדולים, אסתטיים, ניתן לייצרם בכל מידה שהיא, אינם דורשים תמיכת עמודים או הכנת תשתיות מיוחדות, אינם תופסים נפח, מתקפלים למראה מינימליסטי, ואינם מצריכים אישורים מיוחדים.

עיצוב סוככי זרועות

עיצובם הייחודי משאיר את מרחב הראייה נקי, ללא חלקים המפריעים להנאה. בעת ייצורם תוכלו לבחור את צבע הזרועות והבד להשתלבות מושלמת בסביבה שבה הסוכך יותקן. כמובן, ניתן לשלב גם יכולות פתיחה וסגירה חשמליות ונוחות.

*חשוב לדעת: סוכך זרועות מספק פתרון הצללה איכותי לצורך הצללה של חצר, גינה וחלונות, אך הוא פחות מתאימים לתקופת החורף.

סוככי זרועות לבתים פרטיים

סוככי זרועות לבתים פרטיים

סוכך זרועות

סוכך זרועות

סוכך זרועות למרפסת

סוכך זרועות למרפסת

סוככי זרועות לבריכה

סוככי זרועות לבריכה

סוכך זרועות בגינה פרטית

סוככי זרועות לבריכה

סוככי זרועות לחצר

סוככי זרועות לחצר

סוכך זרועות לעסק - סככות מעיין

סוכך זרועות לעסק

סוככי זרועות לעסק

סוככי זרועות לעסק

סוככי זרועות לעסק

סוככי זרועות לעסק

סוכך זרועות לבית פרטי

סוכך זרועות בגינה פרטית

ממה מורכב הסוכך

סוככי זרועות יכולים להגיע עם הגנות ואביזרים נוספים:

  • גגון אלומיניום – סוכך זרועות מגן על הסוכך מלמעלה. הוא לא מתאים לכל סוג של סוכך.
  • קסטה – אריזה שמורכבת על סוכך הזרועות.
  • שבשבת רוח – שבשבת עם חיישן מיוחד שמזהה רוחות בעייתיות לסוכך וסוגר אותו אוטומטית.
  • פרונט מסך – הפתרון להצללה קדמית.

 

סוככי זרועות אם כן הינם פתרון איכותי, דקורטיבי ונוח להצללה הן לבית והן לעסק. ישנם סוגים שונים של סוככים ומומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מהתחום בשביל לעשות את הבחירה הטובה ביותר.

 

השירות של סככות מעיין כולל התקנה מלאה אצל הלקוח. צרו קשר או התקשרו עוד היום למוקד ההזמנות הארצי שלנו, ונציגנו יגיעו אליכם ללא התחייבות.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-5246020

דילוג לתוכן