סוככי מסך ומסכי גלילה

למקרה שלא ידעתם, סוכך מסך או בשמו השני "מסך גלילה" הוא דבר גאוני המשלב בתוכו את כל היתרונות של הסוככים. הוא יכול להוות שימוש נגד הגשם וגם כאשר רוצים להסתתר מהשמש. סוכך זה מעניק לנו את האפשרות לתחום חלל ולהפוך אותו לדבר שכל הזמן רציתם. סוככים אלו מתאימים למרפסות מקורות, אך אפשרי גם להתקינם על פרגולות או סוככים שכבר קיימים.

חברת סככות מעיין בעלת 40 שנות מוניטין מעניקה שירות מקצועי כולל התקנה מלאה אצל הלקוח. צרו קשר או התקשרו עוד היום למוקד ההזמנות הארצי שלנו, ונציגנו יגיעו אליכם ללא התחייבות.

סוככי מסך - מסכי גלילה

התקנת סוככי מסך

סוככי מסך יכולים להגיע אליכם בשני אופציות, אחד מהם הוא ידני והשני חשמלי. הגרסה הידנית דורשת מכם לעבוד. הפתיחה שלו היא באמצעות ידית המעניקה לכם אפשרות להרים או להוריד את הסוכך. האפשרות השנייה היא אפשרות שאינה דורשת מאמץ. בעזרת שלט או מתג אפשרי להוריד או להעלות את סוככי המסך, אבל חשוב מאוד לבחור בחברה נכונה שתדאג להתקין לכם סוכך מתאים בצורה הטובה ביותר, אנו בחברת סככות מעיין מייצרים ומתקינים סוככים איכותיים הנושאים תו תקן כבר מעל 40 שנה, פנו אלינו לקבלת ייעוץ מקצועי והתקנה מהירה.

היכן מומלץ להשתמש בסוככי מסך

אפשר להשתמש בסוככי מסך כמה מקומות, מרפסות מקורות, בחדרי שמש ועוד… בעיקרון עדיף להתייעץ עם המומחים שלנו שידעו לבחור איזה פתרון נכון עבורכם, וידעו לבצע התקנת סוככי מסך בצורה הטובה ביותר במקום שבו אתם רוצים אותו.

יתרונות לשימוש במסכי גלילה למרפסת ולפרגולה

היתרון המובהק ביותר במסכי גלילה הוא היכולת לשחק עם המסך, להתאים את הגובה הרצוי, לסגור, לפתוח, להשאיר בין לבין וכדומה… זה יתרון ענק שמעניק לכם פתרון הצללה ייחודי שתורם לכם ומעניק לכם את ההצללה הטובה ביותר.

מה זה מסכי זיפ?

מסכי זיפ הם מסכים שפועלים בזכות מנוע חשמלי או בצורה ידנית. סוכך זיפ יכול לסייע להצללה מיוחדת שמרחיקה מאיתנו את השמש. נמצא אותו יותר בבתים אשר פונים לאזור מערב או מזרח. מסכי זיפ למרפסת בנויים ממערכת ייחודית בעלת עיצוב חדשני. הם מגיעים על מסילות שגורמת לו לנוע ביניהם, וכך סוככי זיפ עמידות גם ברוחות חזקות ביותר. והם נחשבים למסכים יוקרתיים ואסתטיים.

מה החוק קובע לגבי סוכך מסך למרפסת?

חוק הסוככים, שיזם גדעון סער אי שם בשנת 2014, אומר בעצם שאין אפשרות לבנות את כל סוגי הסוככים והפרגולות בכול הגדלים ובלי הגבלה, אבל כן יש זירוז בתהליכים בנוגע לבנייה של מבנים, סגירה של מרפסות והקמת סוככים. המטרה של חוק זה היא לייעל תהליכי רישוי ובכך לאפשר לאזרחים היתר של תוספת למבנה הקיים שלהם.

סוככי מסך בהתאמה אישית – סככות מעיין

בא לכם סוככי מסך? מתחשק לכם ליהנות מהמרפסת בכל מהלך השנה? אתם רוצים מסכי גלילה למרפסות או לפרגולה? אנחנו בחברת סככות מעיין נוכל לענות לכם על כל שאלה. מעל ארבעים שנה שאנו מתמחים בשיווק והתקנה של סוככים לכל בית ועסק, מספקים שירותים מקצועיים בכל רחבי הארץ. פנו אלינו לפרטים נוספים.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-5246020

דילוג לתוכן