יתרונות סככה למרפסת

יתרונות של סככה למרפסת
Facebook
Twitter
LinkedIn

מזג האוויר הישראלי הוא מזג אוויר נוח עד חם מאוד, כאשר מדינת ישראל רושמת מעל שלוש מאות ימי שמש בשנה. היזמים והקבלנים בשוק הבנייה הישראלי מקפידים לשלב מרפסות שמש בכל מבנה, כסטנדרט בסיסי ממנו לא ניתן לרדת, על מנת לספק לבעלי הדירות והדיירים מרחב חיצוני ופתוח, לבילוי ולאירוח. על מנת לנצל את המרפסת הביתית לאורך מרבית ימות השנה נדרש שילוב של פתרון הצללה איכותי.

היתרונות של סככה למרפסת

כל מי שיש לו דירה עם מרפסת יודע שלא תמיד יוכל להשתמש בה. בין אם זה יום קיץ חם או יום חורף גשום – הבילוי במרפסת יכול להיות בלתי אפשרי. לכן ישנו צורך גדול מאוד בסככה למרפסת. לדבר זה יש יתרונות רבים:

הגנה על המרפסת מפני השמש הקופחת – יצירת מתחם חיצוני מחד גיסא ונוח לשהייה מאידך גיסא.

בילוי ושהייה של בני הבית במתחם חיצוני מוצל ומאוורר – תחת הצללה איכותית ניתן לנצל את המרפסת גם בחודשי הקיץ החמים, לארוחות בוקר, בילוי משפחתי ואירוח.

הגנה על ציוד – ציוד וריהוט אשר שוהה לאורך זמן במתחם חיצוני ואל מול שמש יוקדת מראה סימני בלאי מהירים, קילוף, נראות מיושנת ואף פגיעה באיכות. התקנת סוככים המספקים הצללה במרפסת הביתית תביא להגנה על הציוד והריהוט במרפסת מפני קרינת השמש, דהייה ובלאי, כמו גם תספק הגנה (על פי אופי הסוכך) מרוחות וממשקעים.

סככות למרפסת מסייעות גם בשמירה על המרפסת מפני הצטברות לכלוך ומזיקים, מה שמאפיין מרפסות חשופות יותר.

סינון קרינה – חלק מן הסוככים מגיעים כיום גם עם שכבת סינון קרינה אולטרה סגולית ומספקים שהייה בטוחה וממושכת תחת הקירוי.

סוגי סוככים למרפסת

פתרונות הצללה וסוככים למרפסת, לחצר ולמרחבים חיצוניים קיימים במגוון טכנולוגיות וממגוון חומרים. הדבר החשוב ביותר בבחירת פתרון והתאמת סככות למרפסת הוא בחירה בפתרון מודולרי הניתן לשליטה. קיימות פרגולות עץ מעוצבות ומרהיבות אשר נותנות פתרון הצללה איכותי וצל עמוק וקריר, אלה מתאימות לגינות ולמרפסות אשר זוכות לשמש מזרחית- עוצמתית ללא הצללה טבעית כלל. רבים מעדיפים הצללות דוגמת סוככים חשמליים, סוככי מרקיזה מתקפלים, סוככים נגללים ופתרונות נוספים הניתנים לשליטה.

הפתרונות המודולריים נעים בין פתרונות בשליטה ידנית לפתרונות בשליטה חשמלית במנגנונים שונים, כאשר ההבדל העיקרי בין השיטות הוא נוחות השימוש לצד מחיר כמובן.

תשתית וקונסטרוקציה

על מנת לבחור בסוכך מתאים למרפסת יש לבחון את התשתית והקונסטרוקציה ביחס לפתרונות ההצללה המועדפים. ככלל, ניתן ליצור תשתית אלומיניום קלה מחומר אשר אינו מחליד, בהתקנה על גבי קיר תומך, באופן שאינו גוזל מקום מיותר משטח המרפסת המצומצם, בהתאמת גובה. על גבי אותה תשית ניתן להתקין סוככים נגללים, קבועים, סוככי זרועות ואף פרגולות עם תמיכה מתאימה לסגירת חורף מלאה במקרה הצורך.

עם הזמנה והתקנה של סוככים למרפסת חשוב לבחור בחברה מקצועית המציעה פתרונות מגוונים, מספקת אחריות על המוצר ועל ההתקנה ועושה שימוש בחומרים איכותיים ועמידים בכל תנאי מזג האוויר, ולאורך זמן, במטרה לזכות בפתרון ארוך טווח, יעיל, איכותי וחשוב לא פחות דקורטיבי ומושך את העין.

מספר זה הינו מספר וירטואלי, שהוא חלק משירות תוכן המופעל על ידי זאפ גרופ בע"מ ומפנה את המתקשר לבית העסק.
משתמש העושה שימוש במספר הווירטואלי, מסכים כי החברה תהא רשאית לשמור את מספר הטלפון ממנו התקשר, לכלול אותו במאגר מידע או ליצור באמצעותו קשר עם המשתמש, וכן כי המספר עשוי להשתנות מעת לעת.

מספר הטלפון הרגיל של בית העסק הוא
050-5246020

דילוג לתוכן